Masaż tantryczny Warszawa

Masaż tantryczny, którego korzenie sięgają czasów starożytnych, jest sposobem na osiągnięcie spokoju i odprężenia. Obejmuje on nie tylko praktyki fizyczne, ale także elementy duchowe i emocjonalne. Ma za zadanie oczyścić nasz umysł i osiągnąć stan akceptacji.

Dla większości osób wyobrażenia o seksie ograniczają się do myśli o kilku centymetrach ciała. Wówczas też skupiają się tylko na tym obszarze, zapominając o wielu innych strefach erogennych. Korzystając z masażu tantrycznego odkryjesz w końcu, że całe ciało może być strefą erogenną. Masaż erotyczny pozwoli Twojemu ciału w pełni wykorzystać potencjał zmysłowych przyjemności.

Masaż tantryczny utrwala również młodość, a czasem nawet leczy. Nauka tantryczna, która ma bezpośredni kontakt z jogą, zwraca szczególną uwagę na seksualność człowieka. Tantra stwierdza, że ​​kiedy jesteśmy w ciasnym uścisku, następuje wymiana subtelnych rodzajów energii – a masaż tantryczny to stan idealny, który stymuluje jej krążenie.

Pokaż więcej

Gay Masaż tantryczny w Warszawie

Masaż tantryczny jest także kaskadą nowych doznań, lekkich i zmysłowych. Twoje mięśnie naprawdę się rozluźniają, a zmysły stają się wyostrzone do granic możliwości. Powodem omawianego stanu jest z jednej strony wręcz bolesna powolność nieustannej obfitości
pieszczot, prowadzących do orgazmu, a z drugiej całkowite przebudzenie erotycznego potencjału całego ciała. Zmuszając Cię do zapomnienia o niepokojach i troskach otaczającego świata, masaż tantryczny napełni Cię energią do spokojnego, niespiesznego wypoczynku, który przynosi wyjątkową przyjemność. Spokojne, niespieszne ruchy, które tylko od czasu do czasu stają się szybkie i kuszące, sprawiają, że masaż jest nieodparcie zmysłowy. Fantazje seksualne wędrują po Twojej głowie, a w ciele gromadzi się potężny ładunek erotyczny – im dalej zabrniemy, tym bardziej wybuchowy będzie w końcowy punkt kulminacyjny!

Tantryczny gay masaż

Nasz organizm po długim dniu pracy lub ciężkim wysiłku fizycznym potrzebuje odpoczynku. Obecnie istnieje wiele różnych rodzajów masażu, które mają na celu relaks lub leczenie. Szczególnie popularny jest gay masaż tantryczny. Kierunek ten pojawił się bardzo dawno temu i ma swoje korzenie w starożytnych Indiach. Tantryczny gay masaż to coraz popularniejsza praktyka, która pomaga się zrelaksować.

Główną cechą wyróżniającą ten kierunek jest to, że w tę praktykę zaangażowane jest nie tylko ciało fizyczne, ale także składnik duchowy i emocjonalny. Bardzo często gejowski masaż tantryczny mylony jest z erotycznym, jednak są to dwa zupełnie różne kierunki.

Tantryczny gay masaż mający na celu oczyszczenie umysłu i odnalezienie spokoju.

Tantryczne sztuczki gay masażu

Tantra łączy filozofię i sztukę dotykową. Takie praktyki mają na celu poprawę samopoczucia, snu, a także wzmocnienie seksualności.

Aby praktyki przebiegały idealnie, konieczne jest całkowite oderwanie się od społeczeństwa i świata zewnętrznego, wyłączenie wszystkich telefonów i pełne skupienie się na masażu. Istnieje kilka technik tantrycznego gay masażu:

– wpływ na punkty erogenne Pomaga poprawić krążenie krwi i pracę narządów. Masaż ten jest szczególnie odpowiedni dla mężczyzn, którzy mają problemy ze zdrowiem mężczyzn;

– uderzenia w punkty na stopach i palcach. Pomoże to przywrócić przypływ siły w całym ciele, zrelaksować się;

– okrężne ruchy od kręgosłupa do bioder. W tym przypadku uderzenie powinno nastąpić punktowo w każdym pojedynczym punkcie.

Cena gay masażu tantrycznego będzie zależała od liczby stref, które należy poddać zabiegowi.

Recenzje gay masażu tantrycznego

Dziś gay masaż tantryczny można zamówić w Warszawie, ale przed wyborem masażysty trzeba dokładnie sprawdzić wszystkie informacje na temat specjalisty, aby nie trafić na specjalistę o niskim poziomie profesjonalizmu. Przede wszystkim musisz przeczytać recenzje o tantrycznym masażu gejów. W ten sposób łatwiej będzie Ci wybrać specjalistę, ponieważ poprzedni klienci opowiedzą o wszystkich pozytywnych lub negatywnych wrażeniach w swoich rekomendacjach.

Możesz przeczytać recenzje na stronach internetowych, forach tematycznych, a także w sieciach społecznościowych. Dziś istnieje dość duża przestrzeń informacyjna, w której można znaleźć prawdziwe i przydatne informacje o masażyście.

Rezerwacja

    Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 22:00

    ul. Wolność 7, lokal B, Warszawa

    Jesteśmy otwarci

    Codziennie
    od 10:00 do 22:00