-->
Masaż tajski olejkiem zapachowym

Masaż tajski olejkiem zapachowym

Masaż tajski olejkami to połączenie dwóch korzystnych dla zdrowia elementów: masażu relaksacyjnego i aromaterapii, co sprawia, że zabieg jest niezwykle przyjemny.

Głównym celem Aroma Oil Masażu jest relaks, odprężenie, ukojenie i regeneracja układu nerwowego. Masaż dotyczy również szyi i głowy. Osobno masowane są części strefy obojczyka.

Tajski Masaż Olejkami był i jest jedną z najpopularniejszych metod głębokiego relaksu. Uważa się, że Thai Aroma Oil Masaż powstał ponad dwa tysiące lat temu, pod wpływem dwóch kultur — starożytnej indyjskiej i starożytnej chińskiej.

Przez wiele lat swojego istnienia, technice tej udało się zdobyć ogromną popularność na całym świecie, dzieje się tak dlatego, że masaż tajski wpływa nie tylko na stan fizyczny człowieka, ale również emocjonalny i duchowy.

Pokaż więcej

Masaż tajski Warszawa

Tajski Masaż Aroma Oil to niezwykle skuteczne połączenie techniki akupresury, terapii manualnej, masażu mięśni i czułości rąk masażysty z wykorzystaniem najbardziej naturalnych olejków na bazie soków z tropikalnych owoców i roślin.  Technika obejmuje masowanie powierzchni ciała pacjenta nie tylko palcami i dłońmi, ale także łokciami i przedramionami. Główna technika polega na stosowaniu zróżnicowanego nacisku zarówno pod względem siły, jak i intensywności. Zazwyczaj zabieg rozpoczyna się od masażu stóp i przechodzi na resztę ciała, w tym także na głowę. Po masażu relaksacyjnym następuje stan spokoju, błogości i jasności, głowa zostaje oczyszczona z myśli, a mięśnie rozluźnione. Masaż ten polecamy wszystkim, którzy są zmęczeni gwarem zatłoczonych miast i chcą się zrelaksować.

Celem tego masażu jest osiągnięcie pełnej harmonii i równowagi umysłu i ciała, stanu zadowolenia, spokoju, odprężenia i uspokojenia układu nerwowego.

Masażyści za pomocą palców, dłoni, przedramion i łokci dokładnie pracują nad mięśniami. Mimo głębokiego charakteru wykonywanego zabiegu, nie odczuwa się bólu ani dyskomfortu. Zamiast przykładania siły od dołu do góry, stosuje się delikatne ruchy ku górze, aby utrzymać ciało w stanie rozluźnienia. Masaż ten wykonywany jest na całym ciele od stóp do głowy.

Ten relaksujący masaż tajski olejowy zawiera tradycyjne techniki tajskie. Masaż wykonywany jest wzdłuż linii energetycznych zgodnie z zasadami medycyny azjatyckiej. Powtarzanie tych płynnych ruchów ślizgowych przynosi wewnętrzny spokój, łagodzi podrażnienia i równoważy umysł i ciało.

Zazwyczaj używa się oleju kokosowego. Ten olejek ładnie pachnie, rozpływa się po skórze, dobrze się wchłania, nawilża skórę i nadaje jej miękkości. Na koniec sesji nadmiar oleju usuwa się za pomocą ręcznika.

Rezerwacja online

  Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 22:00

  spa dla gejów

  ul. Wolność 7, lokal B, Warszawa

  Jesteśmy otwarci

  Codziennie
  od 10:00 do 22:00