-->
Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny z olejkami eterycznymi

Masaż relaksacyjny — jest to jeden z najbardziej przyjemnych i relaksujących rodzajów masażu, pomaga złagodzić stres, likwidować depresję i zmęczenie, eliminuje bezsenność, ale jednocześnie tonizuje, działa odmładzająco nie tylko na skórę i mięśnie, ale także na duszę.

W metodyce masażu olejkiem nie ma technik bólowych i siłowych, ma bardzo łagodny wpływ na ciało.

Za pomocą olejku aromatycznego masuje się całe ciało od koniuszków palców do czubka głowy.

Delikatnie wcierane w skórę olejki skutecznie ją zmiękczają, odżywiają i odmładzają, odprężają całe ciało i układ nerwowy klienta oraz wprowadzają go w falę odprężenia i harmonii. Ponadto, na przykład, powszechnie znany i stosowany w Tajlandii olej kokosowy sprzyja szybkiemu gojeniu się skóry, jej miękkości i aksamitności, wygładzaniu drobnych zmarszczek, wzmacnianiu paznokci i włosów oraz ochronie skóry przed oparzeniami słonecznymi.

Pokaż więcej

Wszystkie ruchy masażysty są płynne, głaszczące, ślizgające się i relaksujące. Nie stosuje się tu żadnego nacisku ani ściskania. Ten rodzaj masażu jest idealny na uwolnienie napięcia, ukojenia i rozluźnienia całego ciała, utrzymania elastyczności i jędrności skóry.

Zaleca się wykonywanie masażu 1-2 razy w tygodniu.

Podczas zabiegu masażu aromatycznego masażysta dość delikatnie, ale też dość głęboko oddziałuje na wszystkie mięśnie ciała, poprawiając drenaż limfatyczny i krążenie krwi. Mistrz wpływa również na strefy odruchowe, co sprzyja regeneracji przepływów energii w ciele. Działanie aromatyczne znacznie wzmacnia efekt.

Same oleje mają korzystny wpływ na kondycję ciała, a ich aromat na duszę i emocje. Wiele składników olejków aromatycznych wspomaga usuwanie toksyn i żużli z organizmu.

Esencjonalne składniki olejków skutecznie wpływają na biologicznie aktywne punkty, naczynia włosowate, zakończenia nerwowe, układ limbiczny mózgu, co pozwala się zrelaksować, poprawić nastrój i zapomnieć o wszystkich problemach i zmartwieniach.

Po zabiegu masażu Twoja skóra nabiera nowego życia, staje się elastyczna, jędrna, aksamitna. Olejki zapachowe odżywiają, nawilżają, tonizują skórę.

Masaż relaksacyjny aromatyczny sprzyja przypływu energii i sił na długi czas.

Wszystkie olejki do masażu są przygotowywane ręcznie i nie zawierają zanieczyszczeń chemicznych, które mają szkodliwy wpływ na twoje zdrowie. Olej jojoba i ekstrakt z migdałów to składniki, które leżą u podstaw każdego olejku.
Do wyboru jest osiem smaków: kokos, wiciokrzew, czekolada, zielona herbata, biała herbata, ylang ylang i mięta, czerwony jaśmin lub trawa cytrynowa.

Masaż relaksacyjny aromatyczny działa relaksująco na cały organizm.

Masaż olejkowy organicznie łączy tak odmienne techniki masażu mięśni i akupresury. W trakcie masażu Twoje ciało jest smarowane przez masażystę olejkami do masażu z wykorzystaniem różnorodnych aromatycznych ekstraktów
olejowych. Wpływ masażu olejowego na ciało pacjenta jest czasami po prostu nieocenionу. Pacjent wychodzi z zabiegu odświeżony, wesoły, gotowy na nowe wyczyny i osiągnięcia. Czasami wydaje się, że to zupełnie inna osoba.

Aromamasaż nie tylko wpływa na stan emocjonalny, ale także aromaty lecznicze mają niezwykle korzystny wpływ na zdrowie. Zapachy uwolnią od przeziębienia, ogólnego zmęczenia, bezsenności, bólu głowy, kataru i stresu.
Kolejną ciekawą cechą masażu olejowego jest jego indywidualność. Każda sesja jest wyjątkowa. Wszystkie techniki, metody, zestawy olejków dobierane są do każdego klienta indywidualnie, w zależności od budowy ciała i preferencji
smakowych klienta.

Za pomocą specjalnych technik pocierania skóry, ze względu na działanie samych olejków, które zawierają bardzo dużo składników odżywczych, powstaje efekt, który jest widoczny niemal natychmiast po sesji. Jest nie tylko odmłodzenie i uzdrowienie skóry, ale także pozytywny wpływ na układ nerwowy, hormonalny, sercowo-naczyniowy, trawienny. Olej nakłada się na całą powierzchnię ciała pacjenta, co daje efekt kompletności i integralności. Masaż relaksacyjny  aromatyczny to bardzo skuteczne i efektywne narzędzie, które jest odpowiednie dla absolutnie każdego. W życiu każdego z nas przychodzi moment, w którym trzeba się zrelaksować.

Rezerwacja online

  Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 22:00

  spa dla gejów

  ul. Wolność 7, lokal B, Warszawa

  Jesteśmy otwarci

  Codziennie
  od 10:00 do 22:00