-->
male Deep tissue massage gay warsaw babylon

Masaż Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi, co oznacza "kochające ręce", różni się od zwykłych masaży specjalną techniką. Ruchy masażysty podczas masażu przypominają święty hawajski taniec Hula, który wykorzystuje ciężar ciała i środek jego ciążenia, a w szczególności ruchy nóg. Innymi słowy, masażysta jest w ciągłym rytmicznym ruchu i podczas masażu, wykonywanego przede wszystkim przedramionami, stosuje bardzo płynne, miękkie i głębokie techniki. Dzięki rytmowi i miękkości masaż ten ma silne działanie terapeutyczne i relaksacyjne.

Hawajski masaż Lomi Lomi jest jedną z najstarszych technik masażu. Pochodzi z wysp polinezyjskich. Nazwa tłumaczy się jako "miękki dotyk aksamitnej łapy kota". Przez długi czas ten rodzaj masażu był praktykowany przez starszyznę i uzdrowicieli. Byli oni strażnikami wiedzy o tajemnicach natury. Wiedza ta była przekazywana przez wieki.

Pokaż więcej

Masaż Lomi Lomi Warszawa

Technikę masażu stosowano w celu oczyszczenia, uzdrowienia i wzmocnienia. Masaż Lomi Lmomi opiera się na idei harmonii ciała i ducha. Na terenie swojej ojczyzny ta technika masażu jest używana nie tylko przez uzdrowicieli, ale również przez mistrzów sztuk walki. Stosują go jako środek regenerujący i wzmacniający. W rodzinach polinezyjskich kobieta wykonuje Lomi Lomi swojemu mężowi. Głównymi składnikami tej techniki są: modlitwa, oczyszczanie solą, oczyszczanie mentalne, praktyka oddechowa, ćwiczenia cielesne i praca z energią. Połączenie tych wszystkich składników zapewnia unikalny efekt leczniczy.

Masaż Lomi Lomi Przeciwwskazania

Masażu nie stosuje się w przypadku zatruć, ostrych chorób zakaźnych, wysokiej temperatury ciała, nowotworów, chorób układu limfatycznego, obrzęków, wrzodów, ran, ropni, złamań.

Działanie masażu Lomi Lomi

Technika masażu Lomi-Lomi może pomóc złagodzić stres, ataki paniki, niepokój i uczucie ospałości. Poprawia pamięć i percepcję, a także normalizuje ciśnienie krwi. Poza tym jest to technika, która może rozwiązać problem bólu wszelkiego pochodzenia. Poprawia również proces trawienia, przebieg astmy i słuch.

Masaż całkowicie regeneruje organizm na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Poprawia się krążenie krwi. Mięśnie na całym ciele rozluźniają się i poprawia się ruchomość stawów. Dodatkowo masaż  Lomi Lomi pomaga pozbyć się starych emocji. Wzrasta również kreatywność. Myśli stają się bardziej przejrzyste. Warto wspomnieć, że ta metoda nie ma odpowiedników. Harmonizuje ona wszystkie procesy. W efekcie wzrasta odporność, zwiększają się siły obronne organizmu. Człowiek staje się mniej podatny na wpływ stresu. Zmniejsza się wrażliwość na alergeny.

Jednym z zadań masażysty jest ustalenie i usunięcie blokad emocjonalnych. Blokady te można rozpoznać po twardości lub miękkości mięśni, ruchomości lub sztywności stawów. Może na nie wskazywać również kolor skóry i rytm oddychania pacjenta.

Technika masażu Lomi Lomi

Podczas sesji masażu specjalista wykorzystuje dużą ilość różnych technik. Sesji towarzyszy tradycyjny hawajski śpiew i wiąże się z użyciem olejków eterycznych. Używane są palce, opuszki, dłonie, przedramiona, kolana, stopy i łokcie. W niektórych przypadkach mogą być używane drewniane pałeczki i kamienie.

Masaż Lomi Lomi musi być wykonywany w ściśle określonej kolejności. Rozpoczyna się od wykonania czynności całego ciała. Następnie masażysta masuje podskórną tkankę tłuszczową. Następnie wykonuje się stymulację stawów i mięśni. Następnie masażysta masuje narządy wewnętrzne klatki piersiowej i brzucha. Po czym następują losowe i selektywne manewry na stawach kończyn, kręgosłupa i miednicy. Dopełnieniem tego jest «nakładanie».

Poprzez dotykanie całego ciała technika ta jest bardzo skuteczna. Optymalny czas trwania sesji to 1,5-2 godziny.

Rezerwacja online

  Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 22:00

  spa dla gejów

  ul. Wolność 7, lokal B, Warszawa

  Jesteśmy otwarci

  Codziennie
  od 10:00 do 22:00