-->
babylon salon gay massage erotic

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to kompleksowe działanie na tkanki i mięśnie ciała, który pomaga zmniejszyć ból, złagodzić obrzęk, poprawić krążenie krwi, zregenerować uszkodzone tkanki, a także przywrócić równowagę psychiczną. Celem masażu klasycznego jest poprawa krążenia krwi i ruchu limfy, wzmocnienie odporności, ruch mięśni pasywnych, zmniejszenie poziomu bólu mięśni, wzmocnienie ścięgien. Dla osoby zdrowej masaż klasyczny pomaga utrzymać kręgosłup w stanie „pracy”, łagodzi stres i napięcie mięśni.

Doświadczony misażysta indywidualnie dobiera odpowiednie tempo i głębokość ucisku dla każdego klienta. Ponieważ praca poszczególnych narządów i całych układów narządów zależy bezpośrednio od stanu układu nerwowego i kręgosłupa, likwidacja takich zaburzeń poprzez masaż natychmiast poprawia ogólne samopoczucie człowieka. Masaż wpływa nie tylko na stan fizyczny, ale również pozytywnie wpływa na stan emocjonalny. Wraz z ustąpieniem napięcia fizycznego znika smutek i drażliwość, zmniejsza się stres i nieoikój, przywracane jest poczucie wewnętrznego spokoju i zaspokojenia.

Pokaż więcej

Masaż klasyczny Warszawa

Podczas sesji pacjent powinien leżeć całkowicie zrelaksowany. Masaż rozpoczyna się od dużych obszarów ciała, a siła nacisku wzrasta stopniowo. Podczas zabiegu nie można wypracować węzłów chłonnych, ma być tylko wpływ na mięśnie i skórę. Nie powinno być ostrych i gwałtownych ataków bólu.

Masaż klasyczny obejmuje cztery podstawowe techniki – głaskanie, rozcieranie, wibrowanie, ugniatanie. Masaż klasyczny może być wykonywany zarówno przeciw przepływowi limfy, jak i wzdłuż ruchu limfy w naczyniach, sam masażysta zawsze określa niuanse na podstawie wskazań i życzeń konkretnej osoby.

Masaż ten ównież nazywa się szwedzki – jest to manualny masaż całej powierzchni ciała, który w zależności od siły i czasu trwania wpływui sprzyja odprężeniu lub odwrotnie ujędrnieniu ciała.

Co daje klasyczny masaż ciała?

Masaż klasyczny nie tylko łagodzi ból, obrzęk, zrosty, normalizuje funkcje narządów i układów, ale także przyspiesza procesy regeneracji uszkodzonych tkanek, przywraca napięcie mięśniowe, zwiększa wydajność układu mięśniowo-szkieletowego, wzmacnia aparat stawowo-więzadłowy, wywierając ogólny efekt wzmacniający na organizm.

Efekty masażu klasycznego:

 • Oczyszcza organizm;
 • poprawia metabolizm;
 • odnowa naskórka, znacznie zmniejsza starzenie się skóry;
 • łagodzi zmęczenie mięśni i napięcie układu nerwowego;
 • rozluźnienie mięśni;
 • odnowienie sprawności mięśniowej, likwidacja asymetrii, normalizacja napięcia, zmniejsza zanik mięśni;
 • poprawia krążenie krwi i odpływ limfy;
 • aktywuje wewnętrzne rezerwy energii;
 • wspomaga regenerację;
 • zmniejsza ból.

Rezerwacja online

  Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 22:00

  spa dla gejów

  ul. Wolność 7, lokal B, Warszawa

  Jesteśmy otwarci

  Codziennie
  od 10:00 do 22:00