Gay Masaż Lingam

Masaż Lingam daje niesamowitą psychiczną, jak i fizyczną przyjemność. Twoim głównym zadaniem podczas masażu jest odprężenie się i cieszenie niezapomnianym seansem. Zapewniamy, że jeśli całkowicie poddasz się swoim doznaniom, wówczas zabieg zamieni się dla Ciebie w fale licznych orgazmów toczących się jeden po drugim, a ostatni z nich, kiedy dojdzie do wytrysku, będzie intensywniejszy i trwalszy niż podczas normalnego stosunku. Ponadto masaż lingam nauczy Cię lepszego rozumienia własnego ciała, kontrolowania pragnień seksualnych oraz samego wytrysku. Oznacza to, że przy odpowiedniej praktyce, będziesz w stanie osiągnąć wielokrotne orgazmy również podczas normalnego seksu.

Zaufaj naszemu masażyście i pozwól sprawić sobie pełną przyjemność. Lingam oznacza w sanskrycie „pręt światła”, który możemy porównać z mniej wysublimowanym słowem – penis.
W rzeczywistości masaż Lingam nie jest jednak zwyczajną masturbacją. Masażysta dotyka bowiem Twojego penisa dłonią lub tylko palcami, głaszcze go, ściskając i pocierając. Celem jest doprowadzenie Cię prawie do orgazmu, ale ze spowolnieniem w ostatniej chwili, które nie pozwoli na końcowy wytrysk. Aby wzmocnić doznania, masażysta delikatnie masuje nie tylko penisa, ale także krocze, jądra, a nawet męski punkt G, o którego istnieniu nie każdy mężczyzna do tej pory wiedział!

Pokaż więcej

Gay Masaż Lingam w Warszawie

Lingam to w końcu najbardziej wrażliwa część męskiego ciała, podatna na delikatne i pełne ruchy. Przez organ doświadczający masażu lingam przepływają potężne strumienie energii. Ten rodzaj masażu rozwija zdolność penisa do przepływania przez niego nowych, nieodczuwalnych tej pory bodźców. Poprzez odpowiednie ruchy dłońmi, cały obszar jest kontrolowany przez mężczyznę, co sprawia, że jego penis pozostaje w stałym napięciu.

Nasz masażysta poprzez wyrafinowane ruchy, dyskretnie uwolni Cię od niepotrzebnego napięcia, da ukojenie i spokój. W tym czasie pozwól sobie na wszelkie zmysłowe doznania i daj się ponieść wodzy fantazji. W końcu jedną z najważniejszych cech masażu lingam jest nastrój, który towarzyszy podczas zmysłowych ruchów doświadczonego masażysty. Warto cały czas mieć jednak na uwadze, że celem tej praktyki nie jest sam wytrysk, a symboliczne wyzwolenie. Masaż lingam ponadto uwolni nas od napięcia, pozwolić mu odejść i przywoła energię, która swobodnie będzie się poruszać po ciele.

Sesja z masażem lingam odbywa się w przyjemnym, relaksującym otoczeniu, wypełnionym dyskretnymi, ale zarazem ekscytującymi aromatami. Dzięki temu nasz gość „przęłącza się”, zamienia napiętą rzeczywistość swojego życia na powoli płynącą i przyjemną rzeczywistość gabinetu, w której dozna przyjemności fizycznej i psychicznej. Masaż Lingam wykonywany przez naszych masażystów jest o wiele bardziej ekscytujący aniżeli codzienna penetracja.

 

Gay Masaż Lingam w Warszawie nie tylko pomaga pozbyć się napięcia i zmęczenia, ale także poprawia zdrowie i samopoczucie.

Dzięki gay masażowi lingamem mięśnie zostają wzmocnione, poprawia się ruchomość stawów, poprawia się mobilność. Podczas zabiegu masażysta oddziałuje bezpośrednio na skórę, mięśnie i więzadła.

Gay Masaż Lingam zawiera podstawowe elementy powtarzające się we wszystkich europejskich systemach masażu. Efekt masażu wzrasta dzięki stopniowemu oddziaływaniu na organizm, który staje się głębszy.

W Warszawie specjalista stosuje techniki gay masażu lingam w ścisłej kolejności

Lekkie głaskanie. Masaż Lingam rozpoczyna się od gładkiego wygładzenia skóry, które odbywa się lekkimi półdotykami przy minimalnym nacisku. Jest to rozgrzewka organizmu przed bardziej wrażliwymi wpływami. Dzięki tej technice klient czuje się bardziej zrelaksowany, zmniejsza się zespół bólowy. Głaskanie pomaga masażyście zidentyfikować problematyczne obszary klienta i wybrać najskuteczniejsze techniki.

Intensywna manipulacja, dzięki której aktywowany jest dopływ krwi do naczyń określonego obszaru ciała. Wzrosło napięcie mięśniowe, zwiększył się przepływ krwi i limfy. Odbiór pomaga zmniejszyć napięcie nerwowe i ból. Manipulacja odbywa się w wolnym tempie, presja jest dość wyczuwalna. Ugniatanie aktywuje metabolizm w tkankach, aktywuje metabolizm w tkankach, sprzyja usuwaniu produktów rozpadu i toksyn.

Końcowym etapem gay masażu lingam jest głaskanie penisa, którego celem jest przywrócenie ciała do pierwotnego stanu.

Masaż klasyczny lingam poprawia zdrowie i samopoczucie za pomocą określonych metod pracy rękami na penisie klienta.

Przed zapisaniem się na gay masaż lingam w Warszawie ważne jest, aby zdecydować się na wybór salonu lub gabinetu, w którym wykonywany jest zabieg. W Internecie jest wiele reklam takich usług, ale najpierw powinieneś przetestować prawdziwe recenzje masażu erotycznego. Często można je znaleźć na forach tematycznych, saunach, gabinetach masażu. Witryny salonów mogą ufać recenzjom w formacie wideo, które pokazują, że zostały pozostawione przez prawdziwych klientów.

Cena masażu nan lingam może być różna i zależy od kilku punktów, lokalizacji salonu oraz poziomu wyszkolenia masażysty; liczba sesji masażu lingam, za które płacisz.

 

Rezerwacja

    Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 22:00

    ul. Wolność 7, lokal B, Warszawa

    Jesteśmy otwarci

    Codziennie
    od 10:00 do 22:00