Gay Masaż Lingam

Masaż Lingam daje niesamowitą psychiczną, jak i fizyczną przyjemność. Twoim głównym zadaniem podczas masażu jest odprężenie się i cieszenie niezapomnianym seansem. Zapewniamy, że jeśli całkowicie poddasz się swoim doznaniom, wówczas zabieg zamieni się dla Ciebie w fale licznych orgazmów toczących się jeden po drugim, a ostatni z nich, kiedy dojdzie do wytrysku, będzie intensywniejszy i trwalszy niż podczas normalnego stosunku. Ponadto masaż lingam nauczy Cię lepszego rozumienia własnego ciała, kontrolowania pragnień seksualnych oraz samego wytrysku. Oznacza to, że przy odpowiedniej praktyce, będziesz w stanie osiągnąć wielokrotne orgazmy również podczas normalnego seksu.

Zaufaj naszemu masażyście i pozwól sprawić sobie pełną przyjemność. Lingam oznacza w sanskrycie „pręt światła”, który możemy porównać z mniej wysublimowanym słowem – penis.
W rzeczywistości masaż Lingam nie jest jednak zwyczajną masturbacją. Masażysta dotyka bowiem Twojego penisa dłonią lub tylko palcami, głaszcze go, ściskając i pocierając. Celem jest doprowadzenie Cię prawie do orgazmu, ale ze spowolnieniem w ostatniej chwili, które nie pozwoli na końcowy wytrysk. Aby wzmocnić doznania, masażysta delikatnie masuje nie tylko penisa, ale także krocze, jądra, a nawet męski punkt G, o którego istnieniu nie każdy mężczyzna do tej pory wiedział!

Pokaż więcej

Gay Masaż Lingam w Warszawie

Lingam to w końcu najbardziej wrażliwa część męskiego ciała, podatna na delikatne i pełne ruchy. Przez organ doświadczający masażu lingam przepływają potężne strumienie energii. Ten rodzaj masażu rozwija zdolność penisa do przepływania przez niego nowych, nieodczuwalnych tej pory bodźców. Poprzez odpowiednie ruchy dłońmi, cały obszar jest kontrolowany przez mężczyznę, co sprawia, że jego penis pozostaje w stałym napięciu.

Nasz masażysta poprzez wyrafinowane ruchy, dyskretnie uwolni Cię od niepotrzebnego napięcia, da ukojenie i spokój. W tym czasie pozwól sobie na wszelkie zmysłowe doznania i daj się ponieść wodzy fantazji. W końcu jedną z najważniejszych cech masażu lingam jest nastrój, który towarzyszy podczas zmysłowych ruchów doświadczonego masażysty. Warto cały czas mieć jednak na uwadze, że celem tej praktyki nie jest sam wytrysk, a symboliczne wyzwolenie. Masaż lingam ponadto uwolni nas od napięcia, pozwolić mu odejść i przywoła energię, która swobodnie będzie się poruszać po ciele.

Sesja z masażem lingam odbywa się w przyjemnym, relaksującym otoczeniu, wypełnionym dyskretnymi, ale zarazem ekscytującymi aromatami. Dzięki temu nasz gość „przęłącza się”, zamienia napiętą rzeczywistość swojego życia na powoli płynącą i przyjemną rzeczywistość gabinetu, w której dozna przyjemności fizycznej i psychicznej. Masaż Lingam wykonywany przez naszych masażystów jest o wiele bardziej ekscytujący aniżeli codzienna penetracja.

Rezerwacja

    Jesteśmy otwarci codziennie od 10am do 10pm

    Jesteśmy otwarci

    Codziennie
    od 10am do 10pm