Gay Masaż erotyczny

Eksperci uważają, że jest to wyjątkowy rodzaj masażu, który pomoże rozwinąć Twoją seksualność i zwiększyć zmysłowość. Jeśli nie popadasz w skrajności, to gay masaż erotyczny będzie doskonałym sposobem na urozmaicenie życia seksualnego oraz na lepsze poznanie swoich stref erogennych. Jego celem jest dostarczenie zmysłowej przyjemności, a następnie doprowadzenie do orgazmu a nawet kilku podczas jednej sesji!

„Właściwy” gay masaż erotyczny to połączenie technik masażu klasycznego i pettingu. Jak każdy inny masaż, tak też masaż erotyczny korzystnie wpływa na skórę, mięśnie i narządy wewnętrzne. Pobudza przypływ energii życiowej, ma najsilniejszy wpływ na nasz stan mentalny oraz oczywiście na zdrowie psychiczne. Pozwala uwolnić energię seksualną i pomaga skierować ją we właściwym kierunku.

Gay masaż erotyczny składa się z dotyku, głaskania, wcierania aromatycznych olejków i słuchania dźwięków przyjemnej muzyki. Ponadto daje niesamowite uczucie harmonii i zadowolenia, pomaga maksymalnie się zrelaksować i jednocześnie zyskać siłę na nowe wyzwania. Masaż erotyczny to w końcu sztuka darowania przyjemności. Zdziwisz się, jak wiele jej można doświadczyć podczas masażu, chcąc się nim cieszyć bez końca…

Pokaż więcej

Gay Masaż Erotyczny w Warszawie

Taki gay masaż erotyczny przynosi nie tylko wiele przyjemności, ale także przyczynia się do rozwoju potencjału seksualnego, przebudzenia energii seksualnej i jej uwolnienia. Zwiększa czułość i sprawność seksualną. Niezależnie od wieku i doświadczenia seksualnego jest fantastycznym pomysłem na zrelaksowanie się po ciężkim tygodniu. Wzbogaca życie seksualne i wzmacnia relacje. Podczas jego wykonywania ogromną rolę odgrywa nie tylko proces budzenia energii seksualnej. Podczas masażu człowiek zaczyna bowiem również lepiej rozumieć i czuć siebie oraz uczy się komunikować, nawiązywać kontakt nie na poziomie słów, ale na poziomie uczuć, wrażeń, emocji, dotyku, a także spojrzeń.

Celem gay masaż erotyczny jest podniecenie, stworzenie sprzyjających warunków do zmysłowej przyjemności i w końcu jako zakończenie, do pełnego orgazmu we właściwym czasie.

Erotyczny gay masaż

Erotyczny wesoły masaż to nie tylko metoda, która może złagodzić nagromadzone zmęczenie i stres, ale także dobry sposób na poprawę zdrowia i samopoczucia, osiągnięcie szczytu satysfakcji. Taka terapia pomaga poprawić krążenie krwi i limfy, pomaga wzmocnić mięśnie i ruchomość stawów oraz osiągnąć stan euforii.

Erotyczny gay sztuczki masażu

Podczas zabiegów masażu masażysta oddziałuje bezpośrednio na skórę, więzadła i mięśnie. Podstawowe elementy, które tworzą gay masaż erotyczny, są takie same w każdym europejskim systemie masażu. Stopniowy nacisk na ciało wzmaga efekt masażu, jego działanie zachodzi głębiej. Techniki masażu erotycznego, są wykonywane w ścisłej przemianie:

 • lekkie głaskanie. Erotyczny masaż ciała zaczyna się od wygładzenia skóry. Dzieje się to płynnie i przy niewielkim nacisku na skórę. Ta technika terapeutyczna, w technice, jest podobna do rozgrzewania ciała. Po drobnych półdotykach specjalista przechodzi do bardziej namacalnych oddziaływań. Ta technika przyczynia się do tego, że klient stopniowo przyzwyczaja się do rąk masażysty, zaczyna się relaksować, ból w ciele ustępuje. Podczas tej manipulacji następuje przygotowanie do silniejszych uderzeń. Poprzez głaskanie masażysta określa problematyczne obszary pacjenta i wybiera najskuteczniejsze techniki;
 • sproszkowanie. Taka manipulacja jest przeprowadzana intensywnie, aby dostarczać krew do naczyń jednej lub drugiej części ciała. Podczas pocierania przepływ limfy i przepływ krwi są podgrzewane. Zwiększa się napięcie mięśniowe. Zmniejsza się napięcie nerwowe i zmniejsza się zespół bólowy;
 • ugniatanie. Zabieg wykonywany jest powoli, głęboko z wyczuwalnym uciskiem. Występuje pasywny wpływ na mięśnie, więzadła, aktywacja procesów metabolicznych w tkankach, usuwanie toksyn i produktów rozpadu.

Erotyczny gejowski masaż kończy się głaskaniem i doprowadzeniem ciała do pierwotnego stanu. Ogólnie masaż klasyczny jest zabiegiem polegającym na przesuwaniu rąk masażysty po ciele pacjenta w celu poprawy jego samopoczucia i zdrowia.

Erotyczny wesoły recenzje masaży

Przed zapisaniem się do erotyczny gay masaż w Warszawie, trzeba wybrać gabinet masażu z sauną lub w którym pracują masażyści. W Internecie można zobaczyć wiele reklam, różnych salonów i gabinetów masażu, ale na początek warto się z nimi zapoznać recenzje erotycznych gay masaży. Można je znaleźć na forach tematycznych, na samych stronach. Często klienci odchodząrecenzje wideo, co jest potwierdzeniem, że zostawiają je prawdziwi ludzie.

Cena masażu erotycznego dla gejów będzie się różnić w zależności od:

 • lokalizacja salonu;
 • obecność sauny;
 • poziom kwalifikacji, a także doświadczenie zawodowe specjalisty;
 • liczba sesji, w których uczestniczyli.

 

Rezerwacja

  Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 22:00

  ul. Wolność 7, lokal B, Warszawa

  Jesteśmy otwarci

  Codziennie
  od 10:00 do 22:00