Gay Masaż erotyczny

Eksperci uważają, że jest to wyjątkowy rodzaj masażu, który pomoże rozwinąć Twoją seksualność i zwiększyć zmysłowość. Jeśli nie popadasz w skrajności, to masaż erotyczny będzie doskonałym sposobem na urozmaicenie życia seksualnego oraz na lepsze poznanie swoich stref erogennych. Jego celem jest dostarczenie zmysłowej przyjemności, a następnie doprowadzenie do orgazmu a nawet kilku podczas jednej sesji!

„Właściwy” masaż erotyczny to połączenie technik masażu klasycznego i pettingu. Jak każdy inny masaż, tak też masaż erotyczny korzystnie wpływa na skórę, mięśnie i narządy wewnętrzne. Pobudza przypływ energii życiowej, ma najsilniejszy wpływ na nasz stan mentalny oraz oczywiście na zdrowie psychiczne. Pozwala uwolnić energię seksualną i pomaga skierować ją we właściwym kierunku.

Masaż erotyczny składa się z dotyku, głaskania, wcierania aromatycznych olejków i słuchania dźwięków przyjemnej muzyki. Ponadto daje niesamowite uczucie harmonii i zadowolenia, pomaga maksymalnie się zrelaksować i jednocześnie zyskać siłę na nowe wyzwania. Masaż erotyczny to w końcu sztuka darowania przyjemności. Zdziwisz się, jak wiele jej można doświadczyć podczas masażu, chcąc się nim cieszyć bez końca…

Pokaż więcej

Gay Masaż Erotyczny w Warszawie

Taki masaż przynosi nie tylko wiele przyjemności, ale także przyczynia się do rozwoju potencjału seksualnego, przebudzenia energii seksualnej i jej uwolnienia. Zwiększa czułość i sprawność
seksualną. Niezależnie od wieku i doświadczenia seksualnego jest fantastycznym pomysłem na zrelaksowanie się po ciężkim tygodniu. Wzbogaca życie seksualne i wzmacnia relacje. Podczas jego wykonywania ogromną rolę odgrywa nie tylko proces budzenia energii seksualnej. Podczas masażu człowiek zaczyna bowiem również lepiej rozumieć i czuć siebie oraz uczy się komunikować, nawiązywać kontakt nie na poziomie słów, ale na poziomie uczuć, wrażeń, emocji, dotyku, a także spojrzeń.

Celem masażu erotycznego jest podniecenie, stworzenie sprzyjających warunków do zmysłowej przyjemności i w końcu jako zakończenie, do pełnego orgazmu we właściwym czasie.

Rezerwacja

    Jesteśmy otwarci codziennie od 10am do 10pm

    Jesteśmy otwarci

    Codziennie
    od 10am do 10pm