-->

Nasze usługi masażu

babylon salon gay massage nude 2

Masaż tajski

Masaż tajski to wyjątkowy rodzaj masażu, który łączy w sobie terapie relaksacyjną i regeneracyjną. W filozofii buddyjskiej istnieje pojęcie "linii energii". Metoda ta polega na aktywowaniu określonych punktów na ciele, które odpowiadają za wewnętrzną energię.

Masaż relaksacyjny z olejkami eterycznymi

Jest to jeden z najbardziej przyjemnych i relaksujących rodzajów masażu, pomaga złagodzić stres, likwidować depresję i zmęczenie, eliminuje bezsenność, ale jednocześnie tonizuje, działa odmładzająco nie tylko na skórę i mięśnie, ale także
na duszę.

male massage gay warsaw babylon hands

Masaż Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi, co oznacza kochające ręce, różni się od zwykłych masaży specjalną techniką. Ruchy masażysty podczas masażu przypominają święty hawajski taniec Hula, który wykorzystuje ciężar ciała i środek jego ciążenia, a w szczególności ruchy nóg. Innymi słowy, masażysta jest w ciągłym rytmicznym ruchu i podczas masażu, wykonywanego przede wszystkim przedramionami, stosuje bardzo płynne, miękkie i głębokie techniki.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to kompleksowe działanie na tkanki i mięśnie ciała, który pomaga zmniejszyć ból, złagodzić obrzęk, poprawić krążenie krwi, zregenerować uszkodzone tkanki, a także przywrócić równowagę psychiczną.

babylon salon gay massage hands
visual-stories-micheile-z6Nhush1o0o-unsplash

Masaż tajski olejkiem zapachowym

Tajski masaż olejkami to połączenie dwóch korzystnych dla zdrowia elementów: masażu relaksacyjnego i aromaterapii, co sprawia, że zabieg jest niezwykle przyjemny. Głównym celem Aroma Oil Masażu jest relaks, odprężenie, ukojenie i regeneracja układu nerwowego. Masaż dotyczy również szyi i głowy. Osobno masowane są części strefy obojczyka.

Spa dla stóp

Rytuał ten wywodzi się ze starożytnej medycyny tajskiej, która zwraca dużą uwagę na stopy. W filozofii — zdrowie to harmonia ciała i duszy, a niewidzialne linie energetyczne niosą życiodajną moc. Stosując określoną sekwencję stukania w te linie, uwalnia się energię i uzyskuje się zdrowie. Na stopach znajduje się wiele punktów energetycznych, a każdy z nich jest związany z określonym narządem wewnętrznym lub układem.

babylon salon gay massage hands

Rezerwacja online

  Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 22:00

  spa dla gejów

  ul. Wolność 7, lokal B, Warszawa

  Jesteśmy otwarci

  Codziennie
  od 10:00 do 22:00